• Środa; g.18.00: + Franciszek Wawro w 10-tą rocznicę śmierci, Rozalia i Józef rodzice,
  • Czwartek; g. 18.00: + Józef Mostowik; od chrześnicy Marty z rodziną, 
  • Piątek; g. 8.00: + Maria Kozioł z d. Zabagło w 19-tą rocznicę śmierci, jej rodzice, g.10.00: + Aleksandra Kozioł; od rodzin: Wełnów i Kozłów, g.18.00: + Amalia Kozioł; od róży pod wezwaniem Wspomożenia Wiernych, której zelatorką jest Pani Amelia Kozioł,
  • Sobota; g. 7.00: + Tadeusz Łabaj; od rodziny Szcząber, g.18.00: + Kazimiera Zontek; od kuzynki Marii Kozioł z rodziną,
  • Niedziela;
    • g. 8.00: (1) + Rozalia Folga, Jan mąż, Antonina Tomska, Stanisław mąż, (2) - za ks.Marcina w 35-tą rocznicę urodzin; dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo,
    • g.11.30: (1) - o zdrowie i opiekę Matki Najświętszej dla pielgrzymów kalwaryjskich i ich rodzin, (2) - dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo w rodzinie, (3) + Ks. Kan. Józef Gilek,
    • g.17.00: - w intencji Bogu wiadomej.