Intencje mszy św.: 06.01.- 12.01.2014 r.
  • Poniedziałek; g. 8.00: + Maria Szymula od wnuka Zbigniewa z rodziną,                                                                           g.10.00: - o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla członkiń Róży pod wezwaniem Matki                                                Bożej Wspomożenia Wiernych, której zelatorką jest Pani Ewelina Scąber,                       g16.00: + Stanisława Książek; od Ani,
  • Wtorek;g. 7.00: + Jan Gawełda, w 25-tą rocznicę śmierci,
  • Środa;g.17.00: + Stanisława Czyżowska; od członkiń Róży pod wezwaniem Matki Bożej                                                         Królowej Polski, której zelatorką jest Pani Maria Wójcik,
  • Czwartek;g. 7.00: + Rozalia Misia, w rocznicę śmierci, Edward mąż,h
  • Piątek;g.17.00: - za Rozalię z racji 75-tych urodzin, dziękczynna z prośbą o Boże                                                                 błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej,
  • Sobota;g. 17.00: + Stanisława Książek; od Elżbiety Piegi z rodziną
  • Niedziela;g. 8.00: + Maria Szymula; od wnuka Andrzeja z rodziną,                                                                           g.10.00: + Jan Kozioł; od rodziny Kyrczów ze Skawiny,                                                                             g.16.00: + Witold, Stanisława Kozioł w rocznicę śmierci.