Poniedziałek, godz. 7.00

+Stanisława Sikora od kuzynki Marii Kiszka z Kamienia.

godz. 18.00

+Jan Folga, Rozalia żona, Tadeusz syn.

Wtorek, godz. 7.00

+Władysław Kutermak w r. śm., żony Karoliny.

godz. 18.00

+Stanisław Kozioł w r. śmierci.

Środa, godz. 7.00

+Elżbieta Piegza.

godz. 18.00

+Jan Wawro w r. śm., rodziców Stanisławy i Piotra Wawro.

Czwartek, godz. 7.00

+Władysław Folga od siostrzenicy Ani z rodziną.

godz. 18.00

+Jana Wawro i rodziców.

Piątek, godz. 7.00

+Ks. Bogusława Szewczyka i rodziców Mariana i Zofii..

godz. 18.00

O zdrowie i błog. Boże misjonarek i misjonarzy oraz członkiń Róży Misyjnej.

Sobota, godz. 7.00

+Estera Tkaczyk od ojca chrzestnego.

godz. 18.00

+Franciszek Dębski, Bernadeta żona w r. śm.

Niedziela, godz. 8.00

W 50. r. małżeństwa dziękczynna, podziękowanie Bogu i opiekę M. Bożej.

godz. 10.00

+Krystyna Miśkiewicz w r. śm., Bronisława męża i zmarłych  z rodzin Miśkiewiczów, Gibek, Folga i Wawro.

godz. 17.00

+Józef Kądziołka i córka Grażyna w rocznicę śmierci.



 

Poniedziałek, godz. 7.00

+Michał Bobak od chrześniaka Grzegorza z rodziną.

godz. 18.00

+Stanisława Rybarczyk w r. śm., Jan mąż.

Wtorek, godz. 7.00

+Ludwik Pomietlak, Paulina żona, Andrzeja syna, Maria Pomietlak w r. śm.

godz. 18.00

+Dawid Paszcza od ojca.

Środa, godz. 7.00

+Władysław Folga od siostrzenicy Agnieszki z rodziną.

godz. 18.00

+Stanisław Kwarciak od córki Patrycji z mężem Jurkiem i córką Julią.

Czwartek, godz. 7.00

+Stanisława Czechowicz od Róży Misyjnej.

godz. 18.00

+Rozalia i Józef Dziędziel, synów Józefa i Wiesława i zmarli z rodziny.

Piątek, godz. 7.00

+Ewa i Józef Orda z rodziną.

godz. 18.00

+Elżbieta Piegza.

Sobota, godz. 7.00

+Jan Jędra od siostry Krystyny z mężem.

godz. 18.00

+Maria Grela w 2 r. śm.

Niedziela, godz. 8.00

+Konstanty Rybarczyk.

godz. 10.00

+Walerian Kutermak w r. śm., Wiktorii żony, Zdzisława i Ryszarda synów, Józefa Wawro.

godz. 17.00

+Czesław Kutermak w r. śm. i jego rodziców.



Poniedziałek, godz. 7.00

+Franciszek Gospodarczyk od brata Kazimierza z żoną.

Wtorek, godz. 7.00

+Stanisława Czyżowska od wnuczki Gabrieli z rodziną.

Środa, godz. 7.00

+Michał Bobak od wnuków Jakuba, Kacpra i Mikołaja.

godz. 18.00

+Marcin Kozioł od Rady Rodziców SP nr 2 w Spytkowicach.

Czwartek, godz. 7.00

+Antoni Scąber, Anny żony, Józefa i Antoniego synów, Karoliny córki, Marii i Józefa, Wiesława wnuków, Grzegorza i Józefa, prawnuków.

godz. 18.00

O szczęśliwe rozwiązanie.

Piątek, godz. 7.00

+Stanisława Sikora od córki Bogusi z rodziną.

godz. 18.00

+Stanisław Kwarciak od synów Bartka z żoną Justyną i Wiktorią.

Sobota, godz. 7.00

+Michał Bobak od Dyrekcji i Grona Pedagogicznego i Pracowników Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ryczowie.

godz. 18.00

+Karoliny Kądzioła w r. śm., Antoniego męża i zmarli z rodziny.

Niedziela, godz. 8.00

+Franciszek Smagło, Władysława żona.

godz. 10.00

O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla członkiń 2 Róży Wspomożenia Wiernych.

godz. 17.00

Dziękczynna w 18 r. urodzin Mateusza z prośbą o błog. Boże na kolejne lata życia.

Poniedziałek, godz. 7.00

+Marian Szewczyk, syn ks. Bogusław Szewczyk.

Wtorek, godz. 7.00

+Marcin Kozioł od Marty i Rafała Kozioł.

Środa, godz. 7.00

+Maria Folga, mąż Jan w r. śm.

godz. 18.00

+Kazimierz Kozioł w r. śm.

Czwartek, godz. 7.00

+Wiesław Książek i jego rodzice.

godz. 18.00

+Stanisława Domagała od córki Bogumiły z mężem.

Piątek, godz. 7.00

+Estera Tkaczyk od brata Sebastiana z Klaudią.

godz. 18.00

+Andrzej Todys w 9 r. śm.

Sobota, godz. 7.00

+Michał Bobak od wnuka Błażeja.

godz. 18.00

 

Niedziela, godz. 8.00

+Józef Kozioł w r. śm., żona Władysława, synów Józefa i Krzysztofa.

godz. 10.00

+Edward Sendera w r. śm., Janina żona i ich rodziców.

godz. 17.00

+Józef Maj, żona Władysława.



Poniedziałek, godz. 7.00

Dziękczynna z prośbą o zdrowie i błog. Boże w rodzinie.

Wtorek, godz. 7.00

+Józef Wawro od Marcina Wróbel.

Środa, godz. 7.00

+Jan Jędra od rodziny Janowskich.

godz. 18.00

+Zofia Miśkiewicz w r. śm.

Czwartek, godz. 7.00

+Maria Meres w 5. r. śm., mąż Władysław i ich rodzice.

godz. 18.00

+Jan Rybarczyk w r. śm., Stanisława żona.

Piątek, godz. 7.00

+Michał Bobak od wnuka Michała z rodziną.

godz. 18.00

+Dawid Paszcza od cioci Krystyny z mężem Danielem.

Sobota, godz. 7.00

+Stanisław Kwarciak od syna Arka z rodziną.

godz. 18.00

+Kazimierz Pankowski, bracia: Zbigniew, Henryk i rodzice.

Niedziela, godz. 8.00

 

godz. 10.00

+Zbigniew Żurek w 6. r. śm.

godz. 17.00

+Edward Mazgaj, żona Stanisława.

Początek strony