Poniedziałek, godz. 7.00

+Marianna Szymula w r. śm., męża Stanisława.

Wtorek, godz. 7.00

+Jan Kozioł w r. śm., żona Władysława.

godz. 18.00

+Franciszek Gospodarczyk od chrześnicy Haliny z rodziną.

Środa, godz. 7.00

+Józef Wawro od Jacka i Doroty Wróbel z rodziną.

godz. 18.00

+Kozioł Franciszek, żona Michalina w r. śm.

Czwartek, godz. 7.00

+Kazimiera Peret w 6 r. śm., męża Józefa.

godz. 18.00

Dziękczynna w 80 r. urodzin Józefa o zdrowie i błog. Boże.

Piątek, godz. 7.00

+Stanisława Domagała od wnuków Klaudii i Patryka.

godz. 18.00

+Antoniego Bobrek, żona Maria, córka Józefa, zięcia Zbigniewa.

Sobota, godz. 7.00

+Stanisław Kwarciak od córki Justyny z Kacprem i Dobrusią.

godz. 18.00

+Władysław Przystał w r. śm., żona Rozalia, córka Stanisława, syn Józef.

Niedziela, godz. 8.00

Dziękczynna w 1. r. ur. Rity z prośbą o Boże Błog. na dalsze lata życia.

godz. 10.00

+Maria Wawro w 5 r. śm., Tadeusza męża.

godz. 17.00

+Gustawa Czyżowskiego, Marię żonę, Antoniego Kowalczyka, Annę żonę.



Poniedziałek, godz. 7.00

+Józef Wawro od brata Franciszka z rodziną.

Wtorek, godz. 7.00

+Aniela Czyżowska w r. śm., męża Wojciecha.

Środa, godz. 7.00

+Michał Bobak od wnuczki Katarzyny z rodziną.

godz. 9.00

Msza Święta na rozpoczęcie Roku Szkolnego.

godz. 18.00

+Władysław Kutermak w r. śm.

Czwartek, godz. 7.00

+Zofia i Andrzej Kozina, Stanisław syn, Krystyna córka i zmarli z rodziny.

godz. 18.00

+Józef Wawro od Grzegorza i Justyny Wawro z rodziną.

Piątek, godz. 7.00

+Stanisława Sikora od wnuka Daniela.

godz. 18.00

+Andrzej Pomietlak od siostry Józefy i siostrzeńca Pawła z rodziną.

Sobota, godz. 7.00

+Michał Bobak od wnuczki Oli z rodziną.

godz. 18.00

+Michalina Suślik w 10. r. śm., Tadeusza męża.

Niedziela, godz. 8.00

+Jan Czyżowski w r. śm.

godz. 10.00

+Wincenty Czechowicz w rocznicę śm., żona Irena.

godz. 11.30

Msza Dożynkowa. Podziękowanie za tegoroczne zbiory.

godz. 17.00



Poniedziałek, godz. 7.00

+Franciszek Źróbek w r. śm., żona Leonia, Zbigniew syn.

godz. 18.00

+Jan Jędra od szwagierki Anny Bryła.

Wtorek, godz. 7.00

+Józef Kozioł w 15. r. śm i jego rodziców.

Środa, godz. 7.00

+Jan Wawro od chrześniaka Wojciecha.

godz. 18.00

+Jerzy Nowak, ojca Stanisława, braci Czesława i Jerzego, siostry Lucyny i zm. z rodziny.

Czwartek, godz. 7.00

+Władysław Scąber w r. śm., Janinę żonę, Józefa syna.

Piątek, godz. 7.00

+Józef Wawro od Bartłomieja i Marzeny Wawro z rodziną.

godz. 18.00

+Stanisław Szajwaj, żona Julia, córki Janina i Kazimiera.

Sobota, godz. 7.00

+Józef Pawlica od bratowej Anny z rodziną.

godz. 18.00

+Michał Bobak od córki z mężem.

Niedziela, godz. 8.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog. w rodzinie w 30.   r. ślubu.

godz. 10.00

+Jan i Wanda Barcik w r. śm.

godz. 17.00

+Józef Kozioł, żona Władysława, syn Marcin.

Poniedziałek, godz. 7.00

Dziękczynna o zdrowie i błog. Boże i opiekę M.B Anielskiej nad całą rodziną.

godz. 18.00

+Stanisława Sikora od Stanisławy i Władysława Kozioł z mamą z Nowej Wsi.

Wtorek, godz. 7.00

+Jan Wawro od wnuka Tomka.

Środa,godz. 18.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące znikąd ratunku nie mający.

Czwartek, godz. 7.00

+Piotr Przewoźniak w 14 r. śm., ojca Tadeusza.

Piątek, godz. 7.00

+Stanisława Czyżowska od syna z rodziną.

godz. 18.00

+Stanisława Czechowicz od bratowej Haliny.

Sobota, godz. 7.00

+Franciszek Gospodarczyk od brata Kazimierza z żoną.

godz. 18.00

+Stanisława Sikora od szwagierki Ewy Ryś z rodziną.

Niedziela, godz. 8.00

+Ryszard Kutermak w r. śm.

godz. 10.00

+Józefę Szwed, męża Józefa, syna Józefa i Tadeusza.

godz. 17.00

+Józef Wawro od siostry Stanisławy.



Poniedziałek, godz. 7.00

+Stanisława Sikora od sąsiadów.

godz. 18.00

+Franciszek Kutermak od córki Bogusławy z mężem.

Wtorek, godz. 7.00

+Józef Guguła w r. śm., żonę Marię i synów Józefa i Zdzisława.

Środa, godz. 7.00

+Estera Tkaczyk od Jana i Antoniny Szwed z rodziną oraz rodziny Gierków.

godz. 18.00

+Ryszard Przewoźniak w 39 r. śm., Romana żona.

Czwartek, godz. 7.00

+Stanisława Domagała od syna Marcina z żoną i dziećmi w siódmy dzień pogrzebu.

godz. 18.00

+Jan Jędra od rodziny Maślana z Tłuczani.

Piątek, godz. 7.00

+Leszek Bobik od sąsiadów z ul. Lekarskiej.

godz. 18.00

+Stefan Kuciara w 12 r. śm., żony Matyldy i ich rodziców.

Sobota, godz. 7.00

+Władysław Folga od siostry Marii w siódmy dzień pogrzebu.

godz. 18.00

W rocznicę urodzin Zuzanny o błogosławieństwo Boże i zdrowie.

Niedziela, godz. 8.00

+Tomasz Meres w 2 r. śm., jego rodziców Bronisława i Anny.

godz. 10.00

+Marian Szewczyk, Zofia żona, ks. Bogusław Szewczyk.

godz. 17.00

+Estera Tkaczyk od koleżanek i kolegów z rocznika z Łączan i Chrząstowic.



Początek strony