Poniedziałek, godz. 7.00

+Marian Szewczyk od mieszkańców Zarzecza z rodzinami.

godz. 18.00

+Józef Pawlica od syna Tomasza z rodziną.

Wtorek, godz. 7.00

+Janina Scąber od Domu Seniora i sąsiadów.

godz. 18.00

+Jan Jędra od siostry Stanisławy z mężem i rodziną.

Środa, godz. 7.00

+Jan Wawro od Stanisławy Opyrchał.

godz. 15.00

Msza Święta podczas której uczniowie klas VII i VIII przystąpią do Sakramentu Bierzmowania.

Czwartek, godz. 7.00

+Janina Scąber od koleżanek ze szpitala i Eli Barcik.

godz. 18.00

+Jacek Przewoźniak od koleżanek i kolegów z rocznika 68.

Piątek, godz. 7.00

+Ks. Bogusław Szewczyk.

godz. 18.00

+Franciszka i Juliana Wawro i ich rodziców.

Sobota, godz. 7.00

+Józef Pawlica od syna Mariusza z rodziną.

godz. 18.00

8 r. śm., Aniela Kozioł, mąż Jan.

Niedziela, godz. 8.00

O zdrowie i bł. Boże dla Patryka w 1r. urodzin.

godz. 10.00

O zdrowie i bł. Boże i Opiekę M.B dla synów Marcina 40 r. ur. Filipa w 18 r. urodzin.

godz. 17.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie.

 Poniedziałek, godz. 7.00

+Janina Scąber od rodzin Klimeczko i Dziędzielów z rodzinami.

godz. 18.00

+Estera Tkaczyk od Matki chrzestnej i chrześnicy Jessiki.

Wtorek, godz. 7.00

+Franciszek Kutermak od wnuczki Kamili z mężem i dziećmi.

godz. 18.00

+Franciszek Stalmach w 5 r śm., Władysława żona, Józef syn i zmarli z rodziny.

Środa, godz. 7.00

+Bobik Lech w 1r. śm.

godz. 18.00

W intencji Bogu wiadomej.

Czwartek, godz. 7.00

+Jan Kądzioła, Jacek syn, Władysław Raczek, Stefania żona, Stanisław syn.

Piątek, godz. 7.00

+Jan Wawro od wnuczki Pauliny z rodziną.

godz. 9.00

Msza św. na zakończenie roku szkolnego.

godz. 18.00

W intencji Adasia w 1 r. urodzin.

Sobota, godz. 7.00

+Janina Scąber od Jana Bryły, Mieczysława z rodzinami.

godz. 18.00

+Stanisława Biela od kuzyna Witolda Sendera.

Niedziela, godz. 8.00

+ks. kan. Józefa Gilka w rocznicę śmierci.

godz. 10.00

+Janina Sendera, Edward mąż.

godz. 17.00

+Kądzioła Franciszek 2. r śm., żony Czesławy i ich rodziców.



Poniedziałek, godz. 7.00

+Janina Scąber od Bydoniów, Starowiczów i Zimolągów.

godz. 18.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o opiekę i Boże błogosławieństwo dla wnuków i całej rodziny.

Wtorek, godz. 7.00

+Jan Wawro od syna Waldemara z rodziną.

godz. 18.00

+Franciszek Kutermak od Ireny Świadek z córką.

Środa, godz. 7.00

+Dawid Paszcza od mamy i siostry Anny z Bartoszem.

godz. 18.00

+Zofia Szewczyk.

Czwartek, godz. 7.00

+Czesława i Józef Kumorek.

godz. 18.00

+Stanisława Biela od chrześnicy Beaty z rodziną.

Piątek, godz. 7.00

+Jan Wawro od wnuka Rafała z rodziną.

godz. 18.00

+Józef Kozioł, żona Antonina i ich rodzice.

Sobota, godz. 7.00

+Janina Scąber od córki Anny z rodzinami.

godz. 18.00

+Anna Kądzioła w r. śm. Józefa męża i ich rodziców.

Niedziela, godz. 8.00

+Jan Czyżowski i jego rodzice.

godz. 10.00

W intencji Bogu wiadomej.

godz. 17.00

+Józef Kądzioła w r. śm. i jego rodziców.



Poniedziałek, godz. 7.00

+Władysława Stalmach od kolegów z firmy Zbyszka.

godz. 18.00

+Janina Scąber od siostry Marii i Wandy z rodzinami.

Wtorek, godz. 18.00

+Stanisława Biela od córki Renaty z mężem.

Środa, godz. 7.00

+Franciszek Kozioł od rodzin Czyżowskich i Kachnic.

godz. 18.00

+Edward Misia, żona Rozalia.

Czwartek, godz. 7.00

+Jan Knapik i jego rodzice.

godz. 18.00

+Stanisław Kwarciak od żony.

Piątek, godz. 7.00

+ks. Michała Klisia od Róży p.w. M.B. Anielskiej.

godz. 18.00

+Karolina Kądzioła, jej rodzice i zmarli z rodziny.

Sobota, godz. 7.00

+Franciszek Kutermak od syna Zbigniewa z żoną i dziećmi.

godz. 18.00

+Genowefa Dębska, Franciszek mąż w r. śm.

Niedziela, godz. 8.00

Dziękczynna w 30 r. ślubu Lidii i Stanisława z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.

godz. 10.00

+Franciszek Kozioł, Maria żona od wnuczki Joanny z rodziną.

godz. 17.00

 

Poniedziałek, godz. 7.00

+Anna Bobak, Józef mąż w 15. r. śm.i ich rodziców.

godz.18.00

+Franciszek Kutermak od brata Mieczysława z dziećmi.

Wtorek, godz. 7.00

+Franciszek Figa i córka Małgorzata w 10. r. śm.

godz. 18.00

+Ks. Bogusław Szewczyk od Róży p.w. Królowej Anielskiej.

Środa, godz. 7.00

+Franciszek Kozioł od koleżanek Kazi z pracy.

godz. 18.00

+Stanisław Wawro i jego rodzice Anna i Stanisław.

Czwartek, godz. 8.00

+Barbara Przystał w 6. rocz. śm., męża Józefa i Juliana Kozioł.

godz. 10.00

Przebłaganie Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie za wyrządzone mu zniewagi od Róży uczczenia Najświętszego Sakramentu.

godz. 17.00

Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Maryi w dorosłym życiu dla Norberta w 18. rocz. urodzin.

Piątek, godz. 7.00

+Franciszek Kutermak od siostry Kazimiery z córką.

godz. 18.00

+Barbara Przystał w r. śm. Józef mąż.

Sobota, godz. 7.00

+Franciszek Kutermak od rodziny Niemczyk.

godz. 18.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące.

Niedziela, godz. 8.00

+Józef Kozioł w r. śm., Maria żona.

godz. 10.00

+Jan Kożuch, żona Władysława w r. śm., synów Czesława i Jana.

godz. 17.00

+Andrzej Pomietlak od sąsiadów z Zagrody.



Początek strony