Poniedziałek, godz. 7.00

+Stanisława Biela od siostry Anny z mężem Władysławem.

godz. 18.00

+Andrzej Pomietlak od Jadwigi i Mariana Littner z rodziną.

Wtorek, godz. 7.00

+Kazimiera Srokosz, mąż Józef, synowie Zdzisław i  Józef.

godz. 18.00

+Franciszek Kutermak od wnuka Michała i Pauliny.

Środa, godz. 7.00

+Franciszek Kozioł od sąsiadów

godz. 18.00

Od Róży Różańcowej Wspomożenia Wiernych za + Janinę Scąber.

Czwartek, godz. 7.00

W intencji Bogu wiadomej.

godz. 18.00

+Maria i Wojciech Miśkiewicz i zmarłych z rodziny.

Piątek, godz. 7.00

+Franciszek Kutermak od wnuczki Agnieszki z mężem i synem.

godz. 18.00

+Emilia Gołba w 3r. śm.

Sobota, godz. 7.00

+Franciszek Kozioł od wnuczki Joanny z rodziną.

godz. 18.00

O zdrowie i błogosławieństwo Boże opiekę MB Anielskiej dla Bartłomieja w 40 r. urodzin i Mateusza w 30 r. urodzin.

Niedziela, godz. 8.00

+Józef Szydłowski w rocznicę śmierci.

godz. 10.00

Dziękczynno błagalna przez wstawiennictwo Matki Bożej i bł. Boże dary Ducha Świętego, łaskę nawrócenia i zmiany życia w rodzinie.

godz. 17.00

Poniedziałek, godz. 7.00

+Stanisława Biela od wnuczki Kamili z Jakubem.

godz. 18.00

+Władysława Stalmach od kuzynki Rozalii ze Spytkowic.

Wtorek, godz. 7.00

+Franciszek Kutermak od wnuka Mariusza z żoną.

godz. 18.00

+Jacek Kądzioła w 13. r. śm., Jan ojciec.

Środa, godz. 7.00

+Franciszek Kozioł od męskiej VIII Róży Różańcowej.

godz. 18.00

Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi dla członkiń Róży p.w. MB Fatimskiej i ich rodzin.

Czwartek, godz. 7.00

+ks Bogusław Szewczyk od uczniów rocznika 2002 r.

godz. 18.00

+Władysława Stalmach od Anny Kozioł z rodziną

Piątek, godz. 7.00

Msza św. urodzinowa z podziękowaniem i prośbą o dalszą opiekę MB Anielskiej dla całej rodziny.

godz. 18.00

+Zofia Szewczyk, Marian mąż i ks. Bogusław Szewczyk.

Sobota, godz. 7.00

+Andrzej Guguła, Antonina żona, Weronika Wójcik.

godz. 18.00

W intencji ks. Andrzeja Scąbra z okazji 31. rocznicy święceń kapłańskich z prośbą o zdrowie i bł. Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana oraz zmarłego kolegę rocznikowego Ś.P ks. Bogusława Szewczyka.

Niedziela, godz. 8.00

+Stanisław Folga i zmarli z rodziny.

godz. 10.00

+Gustaw Czyżowski, żona Maria, Antoni Kowalczyk i Annę żonę.

godz. 17.00

+Władysława Stalmach od sąsiadów z ul. Kolejowej 



Poniedziałek, godz. 8.00

+Florian Książek w r. śm., ż. Stanisława

godz. 10.00

O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Strażaków i ich rodzin.

godz. 17.00

Za dusze wypominane na Dróżkach Kalwaryjskich.

Wtorek, godz. 7.00

+Janina Scąber od córki Grażyny z rodzinami.

godz. 18.00

+Władysława Stalmach w 1, r. śm., Franciszek mąż, Józef syn i zmarli z rodziny.

Środa, godz. 7.00

+Franciszek Kozioł od kuzynki Anny Szymula z dziećmi.

godz. 18.00

+Wiktoria Kozioł w r. śm., Zdzisława i Ryszarda synów.

Czwartek, godz. 7.00

+Marian Pióro od szwagra Zbyszka z rodziną.

godz. 18.00

O zdrowie i bł. Boże i opiekę MB Anielskiej dla  członkiń Róż Różańcowych p.w. MB Anielskiej i Królowej Różańcowej.

Piątek, godz. 7.00

+Franciszek Kutermak od siostrzeńca Józefa z rodziną.

godz. 18.00

 

Sobota, godz. 7.00

+Estera Tkaczyk od Mamy i brata Tomka z rodziną.

godz. 18.00

+Maria Wójcik w r. śm., Mieczysław mąż.

Niedziela, godz. 8.00

+Franciszek Chlebicki w r. śm., Michalina żona i zmarli z rodziny.

godz. 10.00

+Stanisława Sikora od siostry Wiktorii.

godz. 11.30

W intencji dzieci komunijnych i ich rodzin.

godz. 17.00

+Lucyna Pańpuch w r. śm., ojciec Stanisław, brat Czesław, Jerzy i zmarli z rodziny.

Poniedziałek, godz. 7.00

+Bronisława Kołodziej od wnuczki Natalii z Przemkiem.

godz. 18.00

+ks. Marian Podgórny od Andrzeja i Marii Kozioł.

Wtorek, godz. 7.00

+Bolesław Kądzioła w r. śm. i jego rodzice.

godz. 17.00

+Władysław Kutermak od rodziny Kozłów, Janiczaków, Klimeczko.

Środa, godz. 7.00

+Zbigniew Ciapa od kuzynki Krystyny z rodziną.

godz. 18.00

+Wojciech Szymula w 18. r. śm.

Czwartek, godz. 7.00

+Janina Scąber w 13. r. śm., męża Władysława, syna Józefa.

godz. 18.00

+Jan Jędra od żony w siódmy dzień pogrzebu.

Piątek, godz. 7.00

W 18 r. urodzin Angeliki o zdrowie i bł. Boże

godz. 18.00

+Władysława Stelmach od Józefa i Leony Korzeniowskich z Wysokiej.

Sobota, godz. 7.00

+Konstanty Domagała.

godz. 18.00

+Kazimierz Mostowik, ż. Genowefa, s. Józef od córki Marysi.

Niedziela, godz. 8.00

+Krzysztof Ojczyk w 4.r. śm.

godz. 10.00

+Franciszek Biela w 5.r. śm, ż. Stanisława.

godz. 17.00

Wtorek, godz. 7.00

+Rozalia Czyżowska w rocz. śm.

godz. 18.00

+Józef Pawlica od żony Stanisławy.

Środa, godz. 7.00

+Mariola Gierek od koleżanek i kolegów córki Agaty ze szkoły.

godz. 18.00

+Władysław Pióro, Maria żona, Zdzisław syn, Bogusław wnuk.

Czwartek, godz. 7.00

+Mieczysław Wójcik w r. śm., Maria żona.

godz. 18.00

+Anna Jędrocha od brata Józefa z rodziną.

Piątek, godz. 7.00

+Mariola Gierek od koleżanek i kolegów z rocznika Łukasza.

godz. 18.00

+Bronisława i Józef Dębscy.

Sobota, godz. 7.00

+Zbigniew Ciapa od chrześniaka Daniela z żoną. 

godz. 18.00

+Rozalia Kajfasz w r. śm., i zmarli z rodziny.

Niedziela, godz. 8.00

+Weronika Bakalarz w r. śm. męża Jana, córka Maria.

godz. 10.00

+Jan Kołodziej, Bronisława żona, Marian zięć.

godz. 15.00

Na Mszy Świętej w Godzinie Miłosierdzia będziemy polecać wszystkie intencje z którymi przyjdziecie niosąc je w sercu.

godz. 17.00

+Stanisław Nowak w r. śm, synów Jerzego, Czesława, córki Lucyny, zmarłych z rodziny.

Początek strony