Poniedziałek, godz. 7.00

+Bronisław Meres w r. śm., żona  Anna, s. Tomasz i ich rodzice.

godz. 18.00

+Władysław Kutermak od rodziny Kozłów, Kuciarów, Scąbrów, Chlebickich.

Wtorek, godz. 7.00

+Bronisława Kołodziej od wnuczki Karoliny z rodziną.

godz. 18.00

+Stanisława Biela od rodziny Wadowskich.

Środa, godz. 7.00

+Andrzej Pomietlak od rodziny Król i Gawęda z Tłuczani.

godz. 18.00

+Zdzisław Meres w r. śm. jego rodzice i teściowe.

Czwartek, godz. 18.00

+Józef Folga od Janiny i Jacka Folga z Rzyk z rodziną.

Sobota, godz. 18.00

+Rozalia, Józef Scąber, s. Kazimierz.

Niedziela, godz. 8.00

+Tadeusz Wawro,  Maria żona.

godz. 10.00

+Józef Wawro w 13 r. śm.

godz. 11.30

+Ks. Bogusław Szewczyk od parafian z Zagrody.

godz. 17.00

+Jerzy Chlebicki 2 r. śm, Krystyna, żona 4 r. śm.

Poniedziałek Wielkanocny godz. 8.00

+Julia Mruk w 16. r. śm., mąż Władysław.

godz. 10.00

O zdrowie i błogosławieństwo Boże w 18. r. urodzin Olafa.

godz. 11.30

+Marian Szewczyk od mieszkańców ul. Nowowiejskiej.

godz. 17.00

+Marcin Kozioł od kolegów z firmy “Rail Polska z Włosienicy”.



Poniedziałek, godz. 7.00

+Maria Kozioł w r. śm.

godz. 17.00

+Jan Wawro od żony Anny.

Wtorek, godz. 7.00

+Józef Folga od szwagierki Kazimiery i Janusza Folgi z Cieszyna.

godz. 17.00

+Franciszek Kutermak od rodziny Niemczyk.

Środa, godz. 7.00

+Józef Przystał od Magdaleny i Jana Michalec z rodziną.

godz. 17.00

+Stanisław Szymula, ż. Klementyna, Jan Kuglin w r. śm.

Czwartek, godz. 7.00

+Elżbieta Piega od koleżanek z pracy.

godz. 17.00

+Stanisława Biela od Moniki i Krzysztofa Szpak

Piątek,godz. 7.00

+Józef Przystał od koleżanek z pracy córki Beaty ze szpitala w  Krakowie Prokocimiu.

godz. 17.00

+Bronisław Brożek w r. śm., Eugenia żona, Józef syn.

Sobota, godz. 7.00

+Maria Kozioł w 38 r. śm., mąż Józef, wnuk Jan.

godz. 17.00

+Franciszek Guguła w r. śm., ż. Genowefa.

Niedziela, godz. 8.00

+Wojciech Czechowicz w r. śm., Anna żona, Józef Mostowik.

godz. 10.00

+Zofia Bobak w 1. r. śm.

godz. 16.00

+Dziękczynno-błagalna w intencji Katarzyny z okazji 18. urodzin z prośbą o zdrowie i opiekę Matki Boskiej Anielskiej i świętych oraz błogosławieństwo w rodzinie. 



Poniedziałek, godz. 7.00

+Antonina Kozioł, mąż Józef i ich rodzice.

Wtorek, godz. 7.00

+Józef Folga od Moniki i Artura Wolarek.

godz. 17.00

+Stanisława Biela od kolegów i koleżanek Adriana.

Środa, godz. 7.00

+Józef Przystał od Stanisławy i Władysława Kozioł.

godz. 17.00

+Józef Kądzioła w rocznicę śmierci, Anna żona i ich rodzice.

Czwartek, godz. 7.00

+Tadeusz Przewoźniak w rocznicę śmierci, Piotra syna.

godz. 17.00

+Jan Folga, żona Maria w 10. rocznicę śmierci.

Piątek, godz. 7.00

+Zbigniew Ciapa od chrześniaka Wojciecha.

godz. 17.00

+Józef Czyżowski 

Sobota, godz. 7.00

+Józef Przystał od Ilony i Gabriela Król z Koszarawy.

godz. 17.00

+Józef Wawro, żona Maria, Antoni Cipciński i Roman Kozioł, żona Czesława.

Niedziela, godz. 8.00

+Bronisława Kołodziej od Wnuczki Marceliny z Łukaszem.

godz. 10.00

Dziękczynna w 18. rocznicę urodzin Patrycji, z prośbą o błogosławieństwo Boże na dalsze lata życia.

godz. 16.00

+Helena Zając w 1. rocznicę śmierci, Edwarda Idzikowskiego.



Poniedziałek, godz. 7.00

+Edward Opyrchał w r. śm.

godz. 17.00

+Władysław Kutermak od rodziny Wojtachów, Poduchowskich i Gwiżdżów.

Wtorek, godz. 7.00

+Ks. Bogusław Szewczyk od młodzieży naszej parafii z racji 1. r. śm.

godz. 17.00

+Franciszek Kutermak od córki Barbary.

Środa, godz. 7.00

+Józef Przystał od wnuczki Oli z Marcinem i prawnuczką Zosią.

godz. 17.00

+Lech Bobik od córki Bogusi z rodziną.

Czwartek, godz. 7.00

+Bronisława Kołodziej od wnuka Arkadiusza z rodziną.

godz. 17.00

+Marian Szewczyk od Marii Kozioł z Nowej Wsi.

Piątek, godz. 7.00

+Zbigniew Ciapa od siostrzeńca Łukasza i Agaty.

godz. 17.00

+Maria Frydel w r. śm., mąż Władysław.

Sobota, godz. 7.00

+Józef Przystał od teściowej Marii Kozioł.

godz. 17.00

+Marcin Kozioł od sąsiadów z ul. Kolejowej.

Niedziela, godz. 8.00

+Władysława Kucharczyk w r. śm., Józefa męża

godz. 10.00

+Ks. Bogusław Szewczyk w 1. r. śm.

godz. 17.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie z racji 40. urodzin.



Poniedziałek, godz. 7.00

+Władysława Stelmach od Róży Różańcowej pw. Uczczenia Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Wtorek, godz. 7.00

+Ewa Wróbel od rodziny Dzidek, wujka Edka, cioci Heni i Stasi z rodzinami.

godz. 17.00

+Franciszek Kutermak w siódmy dzień pogrzebu.

Środa, godz. 7.00

+Zofia Bobak od Rafała Wróblewskiego z rodziną.

godz. 17.00

+Józef Folga od rodzin Przewoźniaków i Zajasów.

Czwartek, godz. 7.00

+Marcin Kozioł od kuzynki Moniki z Krzysztofem.

godz. 17.00

+Marian Szewczyk od Stanisławy i Władysława Kozioł z Nowej Wsi.

Piątek, godz. 7.00

+Wojciech Kajfasz od siostrzeńca Mariusza Kądzioły z rodziną z Kalwarii Zebrzydowskiej

godz. 17.00

+Józef Przystał od wnuka Karola Paczyńskiego.

Sobota, godz. 7.00

+Bronisława Kołodziej od wnuczki Gabrysi z rodziną.

godz. 17.00

+Marian Pióro od córki Ewy z rodziną.

Niedziela, godz. 8.00

+Stanisław Czechowicz w r. śm.

godz. 10.00

+Zdzisław Srokosz w r. śm.

godz. 17.00

+Eugeniusz Czyżowski w 3 r. śm., Janina żona, syn Andrzej, wnuk Wojciech.



Początek strony