Na składkę w Uroczystość Objawienia Pańskiego, która zostanie przeznaczona na potrzeby misji zebraliśmy 2147 zł. Za złożone ofiary składam serdeczne „Bóg zapłać”.
Kolęda;
16 stycznia - czwartek; od godziny 9.00 - Kępa,
17 stycznia - piątek; od godziny 9.00 – ul. Kolejowa, lewa strona,
18 stycznia - sobota; od godziny 9.00 – ul. Kolejowa, prawa strona.
Składka z przyszłej – trzeciej niedzieli miesiąca będzie przeznaczona na potrzeby naszej świątyni.
W najbliższym tygodniu o posprzątanie kościoła prosimy mieszkańców ul. Kolejowej, prawa strona.
Ks. Proboszcz Bogusław Szewczyk