Na składkę w Uroczystość Objawienia Pańskiego, która zostanie przeznaczona na potrzeby misji zebraliśmy 2147 zł. Za złożone ofiary składam serdeczne „Bóg zapłać”.

 

Kolęda;

          16 stycznia - czwartek; od godziny 9.00 - Kępa,

          17 stycznia - piątek; od godziny 9.00 – ul. Kolejowa, lewa strona,

          18 stycznia - sobota; od godziny 9.00 – ul. Kolejowa, prawa strona.

 

Składka z przyszłej – trzeciej niedzieli miesiąca będzie przeznaczona na potrzeby naszej świątyni.

 

W najbliższym tygodniu o posprzątanie kościoła prosimy mieszkańców ul. Kolejowej, prawa strona.

 

Ks. Proboszcz Bogusław Szewczyk