Dziś przeżywamy 12. Niedzielę zwykłą.

We wtorek wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.

W środę po wieczornej Mszy św. nabożeństwo ku czci św. Rity.

W czwartek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Można uzyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie aktu wynagrodzenia: “O Jezu najsłodszy”. O godz. 8.00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego.

W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

Porządek i czystość naszej świątyni polecamy trosce mieszkańców ul. Lekarskiej.

Składam serdeczne podziękowania wszystkim, którzy wzięli udział w procesji Bożego Ciała. Osobne podziękowania, kieruję do wszystkich, którzy przygotowali przepiękne ołtarze: Matkom, Ojcom, Pannom i Kawalerom oraz Różom Różańcowym. Dziękuję rodzinom, które udostępniły swoje posesje na postawienie ołtarzy, a także Panom i Paniom niosącym feretrony, pocztom sztandarowym, orkiestrze, Paniom ze świecami, strażakom, dzieciom komunijnym i sypiącym kwiatki, Panu Kościelnemu i Organiście. Panom Marcinowi Żurek i Jackowi Bobak bardzo serdecznie dziękuję za zrobienie stelaża na nowy baldachim.