Dziś przeżywamy 4. Niedzielę Adwentu.

W sobotę Wigilia. Zachęcam wszystkich do chrześcijańskiego przeżywania wieczoru wigilijnego i Świąt Bożego Narodzenia oraz do pielęgnowania tradycyjnych zwyczajów wigilijnych, a więc: łamania się opłatkiem, wspólnej  modlitwy, odczytania fragmentu Ewangelii i śpiewania kolęd.

O północy zapraszam na Pasterkę rozpoczynającą okres Narodzenia Pańskiego. Składka z Pasterki przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia SOS.

W niedzielę Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Składka przeznaczona  na “świętopietrze”.

W poniedziałek, w oktawie Narodzenia Pańskiego, święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. Przypada święto św. Szczepana. Składka przeznaczona na UPJPII w Krakowie.

Porządek i czystość naszej świątyni polecamy trosce mieszkańców ul. Krakowska - prawa strona.

We wtorek o godz. 8.00 wyjazd do chorych. Zapisy w zakrystii. Spowiedź we wtorek od 16.50 do 18.00.

W czwartek po Mszy Świętej nabożeństwo ku czci św. Rity.

Składam szczególne podziękowania Państwu Stybak za ufundowanie choinek do kościoła, dziękuję również parafianom, którzy bezinteresownie odśnieżali teren wokół kościoła, w dni największych śnieżyc. W tym roku choinki będą dekorowały dzieci i młodzież, z naszej szkoły: klasa VIII choinki przy Tabernakulum, klasa V i VI - choinka przy szopce, a klasa I i zerówka również przy szopce.