Przeżywamy czwartą niedzielę zwykłą, Święto Ofiarowania Pańskiego.

W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia:

- w środę – wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy,

- w czwartek – wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i towarzyszy

- w piątek – pierwszy piątek miesiąca, do chorych wyjedziemy o godzinie 9.00, spowiedź wieczorem od godziny 15.30.

 

Zgodnie z zapowiedzią od dzisiejszej niedzieli do soboty włącznie przyjmujemy w zakrystii zapisy na wyjazd do sanktuarium Bożego Miłosierdzia na nocną adorację naszej parafii. Adoracja rozpocznie się 18 lutego, we wtorek o godzinie 21-szej, a zakończy następnego dnia o 6.00. Jeśli zgłosi się ponad 40 osób adoracje rozłożymy na dwie grupy o czym poinformuję w przyszłą niedzielę.

W najbliższym tygodniu o posprzątanie kościoła prosimy mieszkańców Dołów.

Ks. Proboszcz Bogusław Szewczyk