Dziś przeżywamy Niedzielę Zesłania Ducha Świętego.

W poniedziałek święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła.

W środę święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny.

W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

W piątek pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od 6.30 do 7.00, a wieczorem od 17.15 do 18.00. Wyjazd do chorych o godz. 15.00. Zapisy w zakrystii.

W sobotę wspomnienie św. męczenników, Karola Lwangi i towarzyszy. Pierwsza sobota miesiąca po rannej Mszy św. zmianka tajemnic różańcowych.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Najświętszej Trójcy. W archidiecezji krakowskiej kończy się okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.

Porządek i czystość naszej świątyni polecamy trosce mieszkańców ul. Zagroda.

Nabożeństwa Czerwcowe będą w dni powszednie po Mszy Wieczornej, a w niedziele i święta  o 14.45.

W czwartek 8 czerwca będziemy obchodzić Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwii Chrystusa(Boże Ciało). Bardzo proszę o przygotowanie ołtarzy do procesji:

I Ołtarz będzie przy domu Państwa Grażyny i Jana Meresów - o przygotowanie proszę Ojców.

II Ołtarz będzie przy domu Państwa Danuty i Mirosława Cyganów - o przygotowanie proszę Matki.

III Ołtarz będzie przy domu Państwa Katarzyny i Krzysztofa Kozubów - o przygotowanie proszę Panny i Kawalerów.

IV Ołtarz będzie przy domu Państwa Alicji i Marka Koziołów - o przygotowanie proszę Róże Różańcowe.