Przeżywamy szóstą niedzielę zwykłą.

W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia:

 

- w piątek – trzeci piątek miesiąca, po wieczornej Mszy św. nabożeństwo Do Bożego Miłosierdzia,

- w sobotę – święto Katedry Św. Piotra, Apostoła.

- w przyszłą niedzielę - będziemy Gościc w naszej wspólnocie ks. Michała Kowalskiego, budowniczego kościoła w Woli Zachariaszowskiej pod Krakowem. Tak jak przed rokiem składka w całości będzie przeznaczona na ten cel.

We wtorek, 18 lutego o godzinie 20.00 wyjedziemy na parafialną nocną adorację do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Powrót w środę o godzinie 6.00. Wyjazd dotyczy osób, które zapisały się na listę.

W minionym tygodniu doszło do awarii kotła ogrzewającego kościół, musieliśmy wymienić całą elektronikę sterującą piecem. Koszt tej naprawy wyniósł 2050 zł. Stąd dzisiejszą składkę inwestycyjną przeznaczymy na pokrycie tej naprawy, zaś ze składki z niedzieli za dwa tygodnie (pierwszej w miesiącu marcu) pokryjemy rachunek za gaz w kościele.

W najbliższym tygodniu o posprzątanie kościoła prosimy mieszkańców Dołów.

Ks. Proboszcz Bogusław Szewczyk