Przeżywamy ósmą niedzielę zwykłą, dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, po mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia:

- we wtorek – święto św. Kazimierza, królewicza, patrona naszej Archidiecezji,

- w środę – Popielec rozpoczynający okres wielkiego postu. W tym dniu obowiązuje post ścisły.

Nabożeństwa wielkopostne w naszej parafii:

- droga krzyżowa: w piątek o godzinie 17.00, bezpośrednio po nabożeństwie msza święta oraz w niedzielę po sumie,

- gorzkie żale – w niedzielę o godzinie 15.00. Kazania pasyjne wygłosi ks. Piotr, wikariusz ze Spytkowic.

Ks. Michał zwrócił się do Was z podziękowaniem za zebrane ofiary na Budowę kościoła w kwocie 3430 zł.

Składka z przyszłej niedzieli zgodnie z zaleceniem Kurii zostanie przeznaczona na Centrum Jana Pawła II – „Nie lękajcie się!”, składkę z gorzkich żali przeznaczymy na kwiaty do Bożego grobu.

W najbliższym tygodniu o posprzątanie kościoła prosimy mieszkańców Kamery.