Przeżywamy trzecią niedzielę wielkiego postu, w kalendarzu liturgicznym tego tygodnia:

- we wtorek – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.

Składka z gorzkich żali będzie przeznaczona na kwiaty Bożego grobu.

W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na pomoc misjom 1151 zł, za złożone ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.

Dzisiaj po drodze krzyżowej nabożeństwo czterdziestogodzinne, plan adoracji na dziś:

godzina: 11.30 – 12.30: mieszkańcy ul. Kolejowej, lewa strona,

godzina: 12.30 – 13.30: mieszkańcy Kępy i Zarzecza,

godzina: 13.30 – 14.30: mieszkańcy ul. Kolejowej, prawa strona i Lekarskiej.

Nabożeństwa wielkopostne:

- droga krzyżowa: w piątki o godzinie 17.00, oraz w niedzielę po mszy świętej o godzinie 10.00,

- gorzkie żale – w niedzielę o godzinie 15.00.

W zakrystii do nabycia są baranki Caritas jako pomoc najbardziej potrzebującym.

Troskę o sprzątanie i wystrój naszej świątyni na najbliższy tydzień polecamy mieszkańcom Zarzecza.

W przyszłą niedzielę Panie z Zespołu Charytatywnego będą zbierały ofiary do puszek na przygotowanie paczek żywnościowych dla najbardziej potrzebujących parafian.

W minionym tygodniu ustawiono rusztowanie przy kolejnym oknie od północnej strony kościoła, tym samym rozpoczęliśmy prace z wymianą kolejnych okien: jednego dużego i trzech małych do salek pod świątynią.