Przeżywamy piątą Niedzielę Wielkanocną.

- w sobotę – wspomnienie Najśw. Maryi Panny, Wspomożycielki Wiernych.

Nabożeństwa majowe w dni powszednie o godzinie 18.00, w niedzielę i święta o godzinie 16.30. Zachęcamy do licznego udziału w nich zwłaszcza młodzież i dzieci.

Zakończyliśmy prace związane z położeniem płytek w salkach pod kościołem, za wykonanie tych robót po kosztach dziękuję Panu Skwarczyńskiemu i Panu Kościelnemu. Panu Jarosławowi składam kolejny raz wyrazy wdzięczności za dostawę potrzebnych materiałów. Na wykonanie pozostałych prac przeznaczymy fundusze z dzisiejszej składki inwestycyjnej.

W czwartek o godzinie 18.00 w Bazylice Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny w Wadowicach odbędzie się nabożeństwo majowe i Msza św. jako dziękczynienie za dar kanonizacji Ojca św. Jana Pawła II.

W przyszłą niedzielę Panie z Zespołu Charytatywnego będą zbierać ofiary do puszek na Przygotowanie Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.

Troskę o sprzątanie i wystrój naszej świątyni na najbliższy tydzień polecamy mieszkańcom Krakowskiej lewej.

Ks. Proboszcz bogusław Szewczyk