Przeżywamy piętnastą niedzielę zwykłą.

-dziś – wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta,

- we wtorek – wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła,

- w środę – wspomnienie Najśw. Maryi Panny z Góry Karmel czyli Matki Bożej Szkapleżnej

- w piątek – trzeci piątek miesiąca, po mszy św. Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia,

- w przyszłą niedzielę – wspomnienie bł. Czesława, prezbitera.

Troskę o sprzątanie i wystrój naszej świątyni na najbliższy tydzień polecamy mieszkańcom ul. Lekarskiej.

W ubiegła niedzielę Panie z Zespołu Charytatywnego zebrały ofiarę do puszek na ukończenie budowy sanktuarium Opatrzności Bożej w Warszawie w kwocie 1330 zł.

Bardzo serdecznie pragnę podziękować fundatorom tablicy za odnowienie obrazu Matki Bożej Nieustającej Pomocy i przekazanie ofiary na potrzeby parafii w kwocie 1700 zł.

Dziękuję Panom: Krzysztofowi Kons i Kościelnemu za położenie nowego tynku i pomalowanie ściany na chórze, która została w przeszłości zniszczona przez przeciekającą z dachu wodę. W planach mamy jeszcze przed odpustem pomalowanie dolnej zakrystii.