Przeżywamy dwudziestą pierwszą niedzielę zwykłą.

W dniu dzisiejszym w naszej wspólnocie uroczystości dożynkowe. Sumie będzie przewodniczył i Słowo Boże wygłosi Ojciec Tomasz Tomski, nasz Rodak. Bardzo serdecznie pragnę podziękować mieszkańcom Nowej Wsi i Zagrody za przygotowanie tej uroczystości, szczególnie za wykonanie wieńców dożynkowych i procesji z darami.

- we wtorek – uroczystość Maryi Panny Częstochowskiej,

- w środę – wspomnienie św. Moniki,

- w czwartek – wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła,

- w piątek – wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.

W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składkę inwestycyjną kwotę 2683 zł, za złożone ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.

W najbliższą niedzielę Panie z Zespołu Charytatywnego będą zbierać ofiarę do puszek na powodzian z dekanatów Myślenice i Mszana Dolna. Jest to odpowiedź na apel ks. Kardynała skierowany do wszystkich parafii naszej Archidiecezji.

Do nabycia są już w zakrystii naścienne kalendarze Gościa Niedzielnego, cena 5 zł.

Troskę o sprzątanie i wystrój naszej świątyni na najbliższy tydzień polecamy mieszkańcom ul. Stolarskiej.