Przeżywamy trzydziestą pierwszą niedzielę zwykłą,

Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych.

- we wtorek – wspomnienie św. Karola Boromeusza,

- w piątek - pierwszy piątek miesiąca, do chorych z posługą sakramentalną wyjedziemy o godzinie 9.00, spowiedź wieczorem od godziny 15.30,

- w przyszłą niedzielę – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej. W tym dniu będziemy przeżywać Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym w Syrii. Ofiara do puszek będzie przeznaczona na pomoc katolikom z Azji Mniejszej. W związku z tym zwracam się z prośbą do Pań z Zespołu Charytatywnego o pomoc w przeprowadzeniu tej zbiórki.

Przez cały miesiąc listopad 15 minut przed mszą świętą oprócz niedziel będziemy modlić się za zmarłych.

Od dzisiaj przeszliśmy na zimowy system odprawiania nabożeństw: msze w dni powszednie o godzinie 17.00, w niedziele i święta wieczorna msza św. o godzinie 16.00.

Troskę o sprzątanie i wystrój naszej świątyni na najbliższy tydzień polecamy mieszkańcom Kępy.

Na internetowej stronie naszej parafii zamieszczona jest lista dusz wypominanych w wypominkach rocznych, ta sama lista wywieszona jest w gablotce przed kościołem. W wypadku błędów czy braków bardzo proszę podejść do zakrystii po nabożeństwie celem poprawy. Za ofiary, które raczyliście złożyć z racji składania wypominków składam serdeczne Bóg zapłać.