- we wtorek -€“ święto Przemienienia Pańskiego,

- w czwartek - wspomnienie św. Dominika, prezbitera,

- w piątek -€“ święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), dziewicy i męczennicy, patronki Europy,

- w sobotę -€“ święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika,

- w przyszłą niedzielę -€“ wspomnienie św. Klary, dziewicy.

Z racji sumy odpustowej pragnę bardzo serdecznie podziękować dzisiejszemu sumiście księdzu kanonikowi, Krzysztofowi Tekieli, kanclerzowi kurii krakowskiej, księdzu prałatowi Tadeuszowi Kasperkowi, dziekanowi dekanatu Wadowice Południe, księżom Rodakom, wyrazy wdzięczności kieruje pod adresem księży z dekanatu na czele z Księdzem Dziekanem. Wielkie dzięki wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia tej naszej mszy św. oraz procesji, a więc Orkiestrze, Strażakom, pocztom sztandarowym, Straży Pożarnej i Żeglugi Śródlądowej, Kołu Gospodyń, Paniom niosącym świece, niosącym feretrony, Oazie Rodzin, dzieciom sypiącym kwiaty, dzieciom w strojach komunijnych, Panom: Kościelnemu i Organiście, sprzątającym i dekorującym świątynie, lektorom , ministrantom oraz Wam, drodzy Parafianie i waszym Gościom za udział w liturgii dzisiejszego święta. Bóg zapłać!

Dziś o godzinie 16.30 uroczyste nieszpory.

Bóg zapłać za sprzątanie świątyni, w tym tygodniu prosimy mieszkańców Kępy i€“ Zarzecza. 

Ks. Proboszcz Bogusław Szewczyk