Przeżywamy dwudziestą niedzielę zwykłą, dziś przypada wspomnienie bł. Sankcji Szymkowiak, dziewicy.

W liturgii tego tygodnia:

 

- we wtorek – wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła,

- w środę – wspomnienie św. Piusa X, papieża,

- w czwartek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej,

- w sobotę – święto św. Bartłomieja, Apostoła,

- w przyszłą niedzielę – wspomnienie św. Ludwika.

Sprawy gospodarcze: Trwają prace związane z malowaniem najbardziej zniszczonej części dachu naszej świątyni. Bardzo dziękuje Panu Dariuszowi Tomskiemu za pomoc w zakupie farby akrylowej na te prace. Rozpoczęliśmy również przygotowania do wymiany okna w kościele. Na te cele inwestycyjne chcielibyśmy przeznaczyć najbliższe cztery kolejne składki niedzielne.

W tym tygodniu o sprzątanie kościoła prosimy by zadbali mieszkańców Zagrody.

Ks. Proboszcz Bogusław Szewczyk