- w poniedziałek – mszą św. o godzinie 9.00 rozpoczniemy nowy rok szkolny,

- we wtorek – wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła,

- w piątek – wypada pierwszy piątek miesiąca; do chorych wyjedziemy od godziny 9.00, spowiedź wieczorem od godziny 16.00.

- w sobotę – pierwsza sobota miesiąca, po rannej mszy św. zmianka tajemnic Różańcowych.

W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać w naszej parafii ogólno gminne uroczystości dożynkowe. Rozpocznie je uroczysta Msza św. o godzinie 13.00, której będzie przewodniczył i Słowo Boże wygłosi nasz rodak – ks. Mieczy- sław Piela. Po Mszy planowany jest przemarsz korowodów dożynkowych na boisko sportowe, przywitanie Gości, występ dzieci ze szkoły w Łączanach, prezentacja korowodów dożynkowych. O godzinie 19.00 rozpocznie się zabawa taneczna z zespołem TO-MI.

Również w przyszłą niedzielę o godzinie 14.00 rozpoczną się w parafii Spytkowice nauki przedmałżeńskie.

Bardzo serdecznie pragnę podziękować naszym Rodakom; księżom: Marcinowi, Januszowi i Ojcu Tomaszowi za wakacyjne zastępstwo w posłudze duszpasterskiej w naszej parafii.

W ubiegłym tygodniu złożyliście na składkę ofiarę w kwocie 1856 zł. Z tych funduszy pokryjemy wymianę okna. Za ofiarność składam Wam serdeczne Bóg zapłać. Na ten cel przeznaczymy dzisiejszą i dwie kolejne niedzielne składki.

W tym tygodniu o sprzątanie kościoła prosimy by zadbali mieszkańców Zagrody.

Ks. Proboszcz Bogusław Szewczyk