Przeżywamy dwudziestą siódmą, niedzielę zwykłą, dzisiaj przypada Pierwsza niedziela miesiąca, po mszy św. adoracja Najświętszego sakramentu.

Dziś o godzinie 16.30 nabożeństwo Różańcowe połączone z procesją do pięciu ołtarzy.

W liturgii tego tygodnia:

- w poniedziałek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej,

- w środę – święto błogosławionego Wincentego Kadłubka, biskupa.

Od przyszłej niedzieli będziemy przyjmować wypominki za zmarłych. Bardzo proszę o zaznaczenie w wypominkach godzinę mszy przed którą pragniecie modlić się za dusze wypominanych zmarłych.

Również od przyszłej niedzieli będzie można zarezerwować intencje mszalne na przyszły rok kalendarzowy. W piątek po wieczornych nabożeństwach spotkanie z kandydatami do bierzmowania z pierwszej klasy gimnazjum.

W nadchodzącym tygodniu o sprzątanie Kościoła prosimy mieszkańców ulicy Krakowskiej, lewa strona.