Przeżywamy drugą niedzielę adwentu, Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny.

W liturgii tego tygodnia:

- dzisiaj – od godziny:12 do 13-tej w naszej świątyni adoracja Najświętszego Sakramentu z racji godziny łaski,

- w piątek – wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy,

- w sobotę – wspomnienie św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła.

W dzisiejszą niedzielę Panie z Zespołu Charytatywnego zbierają do puszek ofiary dla najbardziej potrzebujących Parafian.

Roraty w niedziele o godzinie 8.00, w dni powszednie o godzinie 17.00. Zachęcam do uczestnictwa i religijnego przeżywania czasu adwentowego oczekiwania na przyjście Pana.

Ofiary z racji opłatków są przeznaczone na wynagrodzenie pracy panów: Organisty i Kościelnego.

W czasie adwentu są do nabycia w zakrystii świece Caritas jako dzieło pomocy bliźnim.

W nadchodzącym tygodniu o sprzątanie Kościoła prosimy mieszkańców ul. Kolejowe, lewa strona.

W przyszłą niedzielę wypada trzecia niedziela miesiąca – inwestycyjna, składka zostanie przeznaczona na ogrzewanie kościoła.

W piątek po roratach spotkanie egzaminacyjne z uczniami klasy trzeciej gimnazjum.