Dziś przeżywamy 6. Niedzielę Zwykłą

W środę - Środa Popielcowa. Rozpoczynamy okres Wielkiego Postu. Obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Msze św z obrzędem posypania głów popiołem o godz. 7.00 i 17.00.

Nabożeństwa wielkopostne :

Droga Krzyżowa - w piątki o godz. 16.30, a w niedzielę po sumie.

Gorzkie Żale - w niedzielę o godz. 15.00

W przyszłą niedzielę rozpoczynamy nabożeństwo 40-to godzinne, jako wynagrodzenie za grzechy świata, z prośbą o ustanie epidemii i nękających nas chorób cywilizacyjnych.

Plan adoracji :

11.30 - 12.30 - mieszkańcy ul. Kolejowej, lewej str. i ul. Spacerowej.

12.30 - 13.30 - mieszkańcy Kępy i Zarzecza;

13.30 - 14.30 - mieszkańcy ul. Kolejowej, prawej str. i ul. Lekarskiej

Jałmużna postna, którą można składać do skarbonki, przeznaczona będzie na pomoc dla najbardziej potrzebujących.

W przyszłą niedzielę przypada trzecia niedziela miesiąca. Składka inwestycyjna przeznaczona na opłacenie należności związanych z ogrzewaniem i oświetleniem kościoła oraz naprawę pieca w kościele, który w tym tygodniu uległ zepsuciu.

Porządek i czystość naszej świątyni polecamy trosce mieszkańców ul. Krakowskiej, lewej strony.