Przeżywamy trzecią niedzielę adwentu, zwaną Gaudete.

W liturgii tego tygodnia:

- w piątek – wypada trzeci piątek miesiąca, po roratach nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

W ubiegłą niedzielę Panie z Zespołu Charytatywnego zebrały do puszek ofiary w kwocie 2056 zł. Za ofiarność w imieniu własnym i Zespołu Charytatywnego składam serdeczne Bóg zapłać. Z tych funduszy przygotowane zostaną paczki świąteczne dla najbardziej potrzebujących.

W czwartek wypada w naszej parafii spowiedź adwentowa, przed zbliżającymi się świętami.

Plan spowiedzi:

8.30 - 10.00 - spowiedź

10.00 - 10.30 – przerwa

10.30 - 12.00 – spowiedź

14.30 - 16.00 - spowiedź

16.00 - 16.30 - przerwa

16.30 - 18.00 – spowiedź

Ofiary z racji opłatków są przeznaczone na wynagrodzenie pracy panów: Organisty i Kościelnego.

W czasie adwentu są do nabycia w zakrystii świece Caritas jako dzieło pomocy bliźnim.

W nadchodzącym tygodniu o sprzątanie Kościoła prosimy mieszkańców ul. Kolejowe, lewa strona.

Ze względu na spowiedzi w dekanacie przesunięciu ulegną niektóre msze roratnie w rozpoczynającym się tygodniu.

Egzamin poprawkowy dla uczniów trzeciej klasy gimnazjum, jak również dla tych, którzy nie zgłosili się w miniony piątek odbędzie Się w najbliższy piątek po wieczornych nabożeństwach.