Dziś przeżywamy 10. Niedzielę Zwykłą.

We wtorek wspomnienie św. Jadwigi, królowej.

W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, można uzyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie aktu wynagrodzenia “O, Jezu najsłodszy”. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

Porządek i czystość naszej świątyni polecamy trosce mieszkańców ul. Doły.

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy z wielkim zaangażowaniem  w bezinteresowny sposób pomogli w odnowieniu kostki wokół kościoła. Szczególne podziękowania składam Panu Robertowi Janik i jego pracownikom za wykonanie prac remontowo-porządkowych wokół garażu i kościoła. Panu Władysławowi Wawro i jego synowi Bartłomiejowi za wypożyczenie sprzętu, Panu kościelnemu, parafianom, którzy pomogli mi przy pracach na rzecz kościoła.

Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania ołtarzy i uświetnienia uroczystości Bożego Ciała: Orkiestrze, Strażakom, Kołu Gospodyń Wiejskich, dzieciom komunijnym, lektorom, ministrantom, scholi, pocztom sztandarowym, Panu Kościelnemu i Panu Organiście.