W piątek Wigilia. Zachęcam wszystkich do chrześcijańskiego przeżywania wieczoru wigilijnego i Świąt Bożego Narodzenia oraz do pielęgnowania tradycyjnych zwyczajów wigilijnych, a więc: łamania się opłatkiem, wspólnej  modlitwy, odczytania fragmentu Ewangelii i śpiewania kolęd.

O północy zapraszam na Pasterkę rozpoczynającą okres Narodzenia Pańskiego. Składka z Pasterki przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia SOS.

W sobotę Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Składka przeznaczona  na “świętopietrze”.

W niedzielę w oktawie Narodzenia Pańskiego święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. Przypada święto św. Szczepana. Składka przeznaczona na UPJPII w Krakowie.

Porządek i czystość naszej świątyni polecamy trosce mieszkańców ul. Kolejowa - prawa strona.

W tym tygodniu ze względu na liczne obowiązki okołoświąteczne roraty będą rano o godzinie 7.00.

W środę po Mszy Świętej porannej nabożeństwo ku czci św. Rity.

Ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną, wizyta duszpasterska nie odbędzie się w tradycyjny sposób w domach. W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie nas wszystkich odbędzie się w takiej samej formie jak w roku ubiegłym. Po świętach ogłoszę szczegółowy plan Mszy św. dla poszczególnych ulic i przysiółków.            Początek strony