W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia:

- w środę – wspomnienie św. Marty,

- w piątek – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezbitera,

- w sobotę – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła, w tym dniu wypada pierwsza sobota miesiąca, po rannej mszy świętej zmianka tajemnic różańcowych, od godziny 16.30 spowiedź z racji odpustu.

W przyszłą niedzielę w naszej parafii doroczna Uroczystość odpustowa ku czci Matki Bożej Anielskiej, sumie będzie przewodniczył i słowo Boże wygłosi ks. Kanonik Cezary Dulka, mój przyjaciel, Proboszcz w Bestwinie koło Bielska. Zapraszam na nią wszystkich Mieszkańców i dostojnych Gości przebywających na terenie naszej miejscowości.

Na procesje po sumie odpustowej, która rozpocznie się o godzinie 11.30 zapraszam: Panie ze świecami, Strażaków do niesienia baldachimu, Orkiestrę, Scholę, Poczty sztandarowe, dzieci do sypania kwiatków, dzieci pierwszokomunijne oraz niosących feretrony.

W piątek o godz 9 wyjedziemy do chorych.

W zeszłą niedzielę zebraliśmy na składkę inwestycyjną 3103zł

O sprzątanie i wystrój świątyni prosimy w najbliższym tygodni mieszkańców Zagrody.