Przeżywamy 30. Niedzielę zwykłą.

Kalendarz liturgiczny:

Środa - święto świętych Apostołów Szymona, Judy, Tadeusza.

Przechodzimy na zimowy tryb odprawiania nabożeństw mszalnych od 2.listopada. Msze Święte będą w niedziele o godz. 16.00, w dni powszednie o 17.00.

W niedzielę uroczystość Wszystkich Świętych.

Msze w kościele o godz. 8.00, 10.00, a o 14.00 w kaplicy na cmentarzu. Na Mszy św. będziemy polecać zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Ze względu na pandemię procesja się nie odbędzie. Bardzo proszę, aby wierni stali przy swoich grobach, a w kaplicy zachowana została odpowiednia liczba osób.

Po Eucharystii na cmentarzu będzie możliwość poświęcenia pomników nagrobnych. Zainteresowanych proszę, aby bezpośrednio po Mszy podeszli do księdza. Odnosząc się do dzisiejszego listu, pragnę poinformować, że w momencie ogłoszenia dodatkowych obostrzeń, sytuacja może ulec zmianie.

Porządek i czystość naszego kościoła polecamy trosce mieszkańców ul. Stolarskiej.