Przeżywamy niedziele Miłosierdzia Bożego.

Dzisiaj po każdej mszy świętej przed Obrazem Jezusa Miłosiernego odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Na końcu będzie można uczcić relikwie Jana Pawła II, apostoła Bożego Miłosierdzia. Składka z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na Caritas z racji rozpoczynającego się tygodnia miłosierdzia.

W poniedziałek przeniesieniu ulegnie msza św. z racji wyjazdu na pogrzeb mamy księdza z rocznika.

W piątek wypada trzeci piątek miesiąca; po wieczornej mszy św. nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i godzina święta czyli modlitewne czuwanie przed obrazem Jezusa Miłosiernego.

W przyszłą niedzielę – trzecia niedziela miesiąca, składkę przeznaczymy na potrzeby kościoła. Rozpoczęliśmy prace związane z wymianą kolejnych okien na północnej ścianie kościoła.

Zostaliśmy zaproszeni do Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się” w Łagiewnikach na nowenne miesięcy przed wspomnieniem Świętego Papieża z Polski. Wyjazd w środę 22 kwietnia o godzinie 15.30 z parkingu przed kościołem. W planie, jak przed rokiem: Eucharystia i Różaniec. Zapisy w zakrystii.

O sprzątanie świątyni prosimy mieszkańców ul. Kolejowej, prawej strony.