Przeżywamy piątą niedzielę Wielkanocną, dziś pierwsza niedziela miesiąca, po mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu.

W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia:

- w poniedziałek – święto Św. Floriana, patrona strażaków i hutników,

- we wtorek – wspomnienie Św. Stanisława Kazimierczyka, prezbitera

- w środę – święto świętych Apostołów: Filipa i Jakuba,

- w piątek – uroczystość Św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski i naszej archidiecezji,

- w przyszłą niedzielę - dzieci z klasy trzeciej na mszy świętej o godzinie 10.00 przystąpią po raz pierwszy do Komunii świętej.

Spowiedź dla dzieci pierwszo - komunijnych, ich rodziców, krewnych i bliskich w sobotę o godzinie 9.00. Nabożeństwo majowe dla nich w dzień pierwszej Komunii o godzinie 15-tej.

Nabożeństwa Majowe: w dni powszednie o godzinie 18-tej, w niedzielę o godzinie 16.30.

O sprzątanie i wystrój świątyni prosimy w najbliższym tygodniu mieszkańców ul. Stolarskiej.

9 Maja o g 18 w kościele w Zatorze odbędzie się spotkanie liderów Światowych Dni Młodzieży oraz chętnych ludzi Młodych, którzy zechcieliby się zaangażować w wolontariat przy organizacji tego wydarzenia. Wszystkich chętnych do udziału w tym spotkaniu proszę o zgłoszenie się do mnie lub poprzez stronę internetową.