W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia:

- w środę – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela,

- w piątek – zakończenie roku szkolnego mszą o godzinie 9.30.

Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa: w dni powszednie o godzinie 18-tej, w niedzielę o godzinie 16.30.

Trwają prace związane z malowaniem i konserwacją blachy na dachu kościoła, planujemy je zakończyć, o ile pogoda pozwoli w najbliższym tygodniu.

Pani Paulina Tomska z parafii w Spytkowicach zwraca się przez moje pośrednictwo do Was z prośbą o pomoc materialną. Jest ona skazana na kosztowne leczenie komórkami macierzystymi w Bangkoku, które może jej przywrócić wzrok i fizyczną sprawność. Koszt tego zabiegu to około 100 tysięcy złotych. Ofiary będą zbierane w przyszłą niedzielę przed kościołem przez rodzinę i przyjaciół chorej.

O sprzątanie i wystrój świątyni prosimy w najbliższym tygodniu mieszkańców Kępy.