Przeżywamy 4. Niedzielę Adwentu.

W liturgii tego tygodnia :

We wtorek - Msza św i nabożeństwo ku czci św. Rity o godz. 17.00

W czwartek - Wigilia Uroczystość Bożego Narodzenia i ostatnie roraty adwentowe o godz. 7.00

Zachęcam wszystkich do chrześcijańskiego przeżywania wieczoru wigilijnego i Świąt Bożego Narodzenia oraz do pielęgnowania tradycyjnych zwyczajów wigilijnych, a więc: łamania się opłatkiem, wspólnej  modlitwy, odczytania fragmentu Ewangelii i śpiewania kolęd.

O północy zapraszam na Pasterkę rozpoczynającą okres Narodzenia Pańskiego. Składka z Pasterki przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia SOS a z Bożego Narodzenia na “świętopietrze”.

W piątek - Uroczystość Narodzenia Pańskiego

W sobotę -  Święto św. Szczepana składka przeznaczona na UPJPII.

Obowiązuje niedzielny układ sprawowania Mszy św.

W niedzielę - święto Świętej Rodziny.

Porządek i czystość naszej świątyni polecamy trosce mieszkańców ul. Zarzecze. Ze względu na zaostrzającą się sytuację epidemiologiczną, wizyta duszpasterska nie odbędzie się w tradycyjny sposób w domach. Aby jednak Boże Błogosławieństwo dotarło do każdej rodziny postanowiłem, że będą odprawiane w intencji waszych rodzin Msze Św. ulicami i przysiółkami.                                                                              W przyszłą niedzielę zapraszam  na godzinę 11.30 mieszkańców Kępy Zarzecze.