Dziś przeżywamy 33. Niedzielę zwykłą.

W czwartek wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy.

W piątek wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy św. o godz. 10.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu w monstrancji. Litania do Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia.

Porządek i czystość naszej świątyni polecamy trosce mieszkańców ul. Nowa Wieś.

Składam serdeczne podziękowania Panu Januszowi Meresowi i jego zięciowi Tomaszowi za ufundowanie i zamontowanie w kościele nowych żarówek. Podziękowania kieruję również do Pań, które pomogły w obsadzeniu nowymi roślinami i drzewkami ozdobnymi terenu wokół kościoła. Z podziękowaniem zwracam się również do Pana spoza parafii, który podjął się trudnej pracy związanej z uporządkowaniem i obcinaniem drzew wokół kościoła i w ogrodzie.