Liturgią dzisiejszej niedzieli rozpoczynamy obchody Wielkiego Tygodnia.

Zachęcam wszystkich Parafian do zaangażowania się w religijne przeżywanie Zbliżających się dni, a zwłaszcza Triduum Sacrum, które rozpocznie Msza Św. Wieczerzy Pańskiej w Wielki Czwartek.

Program adoracji na Wielki Czwartek, Piątek i Sobotę wywieszony jest w gablocie, Dostępny jest również na internetowej stronie parafii.

Bardzo serdecznie zapraszam na Rezurekcje w Niedzielę Wielkanocną o godzinie 6.00: Poczty sztandarowe, Orkiestrę, Panie, Panów oraz młodzież do niesienia feretronów oraz Strażaków do trzymania warty przy Grobie Pańskim.

Nieszporami w Niedzielę Wielkanocną o godzinie 16.30 zakończymy przeżywanie Trzech Dni Świętych.

Ofiary składane w czasie adoracji Krzyża i przy Grobie Pańskim będą przeznaczone na utrzymanie Grobu Pańskiego w Jerozolimie.

W Niedzielę Wielkanocną wypada trzecia niedziela miesiąca, ofiarami z drugiego dnia Wielkanocy będziemy wspierać Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie.

Troskę o sprzątanie i wystrój naszej świątyni na najbliższy tydzień polecamy mieszkańcom Zagrody.