Przeżywamy drugą niedzielę wielkiego „Ad Gentes”.

Ofiarą do puszek wspieramy dzisiaj misje i misjonarzy.

W kalendarzu tego tygodnia:

- w środę – święto św. Kazimierza, patrona archidiecezji krakowskiej,

- w piątek – pierwszy piątek miesiąca, o godzinie 9.00 wyjedziemy do chorych, spowiedź po południu od godziny 16.30,

- w sobotę – pierwsza sobota miesiąca, po rannej mszy św. zmianka tajemnic Różańcowych.

Nabożeństwa wielkopostne:

Droga krzyżowa: w piątki o godzinie 17.00 (za wyjątkiem trzecich piątków miesiąca) i w niedzielę po mszy św. o godzinie 10.00.

Gorzkie żale w niedzielę o godzinie 15.00. Za udział w tych nabożeństwach można zyskać odpust zupełny.

Dzisiaj po sumie nabożeństwo 40-to godzinne, jako przeproszenie za grzechy mijającego roku.

Plan adoracji na dziś: godziny:

11.30 – 12.30 – mieszkańcy ulicy Krakowskiej, lewej strony,

12.30 – 13.30 – mieszkańcy ulicy Krakowskiej, prawej strony i Dołów 1

3.30 – 14.30 – mieszkańcy ulicy Stolarskiej.

Plan adoracji na przyszłą niedzielę: godziny:

11.30 – 12.30 – mieszkańcy ulic: Słonecznej, Długiej i Kamery,

12.30 – 13.30 – mieszkańcy Nowej Wsi,

13.30 – 14.30 – mieszkańcy Zagrody.

Jałmużna wielkopostna, którą można składać do skarbonki z tyłu kościoła będzie przeznaczona na misje.

W przyszłą niedzielę Panie z zespołu Charytatywnego będą zbierał ofiary na paczkie dla potrzebujących z naszej parafii.

Dziękuję za sprzątanie i wystrój kościoła, O sprzątanie świątyni prosimy w tym tygodniu mieszkańców ulicy Lekarskiej.

W przyszłą niedzielę po wieczornej mszy św. w salce pod kościołem spotkanie wszystkich zainteresowanych organizacją drogi krzyżowej po ulicach naszej miejscowości w dniu 20 marca.