Przeżywamy trzecią niedzielę wielkiego postu, dziś przypada wspomnienie św. Jana Bosko.

Ofiarą do puszek składaną dzisiaj wspieramy najbardziej potrzebujących parafian.

Nabożeństwa wielkopostne:

- droga krzyżowa: w piątek godzinie 17.00 (za wyjątkiem trzecich piątków miesiąca) i w niedzielę po mszy świętej o godzinie 10.00,

- gorzkie żale: w niedzielę o godzinie 15.00. Za udział w tych nabożeństwach można zyskać odpust zupełny.

Dzisiaj po drodze krzyżowej ostatnie nabożeństwo 40-to godzinne, jako przeproszenie i zadośćuczynienie za grzechy karnawału.

Plan adoracji na dziś:

11.30 – 12.30 - mieszkańcy ulic: Słonecznej, Długiej i Kamery,

12.30 – 13.30 - mieszkańcy Nowej Wsi,

13.30 – 14.30 - mieszkańcy Zagrody.

Jałmużna wielkopostna, którą można składać do skarbonki przeznaczona jest w tym roku na potrzeby misji.

W najbliższym tygodniu o sprzątanie kościoła prosimy mieszkańców ul. Lekarskiej.

Dzisiaj po wieczornej mszy św. spotkanie wszystkich zainteresowanych drogą krzyżową po ulicy naszej miejscowości w dniu 20 marca.

W przyszłą niedzielę wypada trzecia niedziela miesiąca - inwestycyjna, składka zostanie przeznaczona na zapłatę rachunków związanych z ogrzewaniem kościoła.

W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na potrzeby misji kwotę 1660 zł. Za złożone ofiary składam serdeczne „Bóg zapłać”.