Ogłoszenia duszpasterskie; 5 niedziela wielkiego postu:

Przeżywamy piątą niedzielę wielkiego postu. Dziś przypada wspomnienie św. Patryka, biskupa, Patrona Irlandii.

W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia:

• we wtorek - Uroczystość Św. Józefa, Oblubieńca Najść. Maryi Panny,
  • w przyszłą niedzielę - niedziela palmowa. Przed sumą uroczysta procesja z palmami. Po mszy św. o godzinie 10.00 przed świątynią konkurs na największą i najpiękniejszą palmę.

Zachęcam wszystkich do uczestnictwa nabożeństwach wielkopostnych: - droga krzyżowa w piątki o godzinie 17.00, w niedzielę po sumie, - gorzkie żale w niedziele o godzinie 15.00.

Jak wielu z Was pewnie zauważyło zgromadziliśmy z boku świątyni materiały budowlane. Mamy nadzieję, że od poniedziałku, zgodnie z prognozami meteorologicznymi poprawi się pogoda i zakończymy prace termoizolacyjne stropu kościoła. W związku z tymi pracami przesunięciu uległy godziny odprawiania mszy św. w najbliższym tygodniu.

Bóg zapłać za sprzątanie świątyni, w tym tygodniu prosimy mieszkańców: ulicy Długiej.