Przeżywamy siódmą niedzielę zwykłą, dzisiaj gościmy w naszej parafii ks. Michała Kowalskiego, proboszcza w Woli Zachariaszowskiej pod Krakowem, ofiara w całości zostanie przeznaczona na budowę tamtejszej świątyni.

W piątek po wieczornej mszy św. spotkanie egzaminacyjne z kandydatami do bierzmowania z klasy trzeciej gimnazjum.

W sobotę wypada pierwsza sobota miesiąca, po rannej mszy św. zmianka tajemnic różańcowych.

W ubiegłą niedzielę zebraliśmy ofiary na składkę w kwocie 3146 zł. Z tych funduszy pokryliśmy w całości naprawę kotła grzewczego w kościele i część odłożyliśmy na płatności za gaz w świątyni. Na ten cel, zgodnie z zapowiedzią odłożymy składkę z przyszłej niedzieli.

Ofiary z kopert przeznaczyliśmy na wiosenne prace związane z wymianą okien w kościele. Za złożone ofiary składam Wam, drodzy Parafianie serdeczne Bóg zapłać.

W najbliższym tygodniu o posprzątanie kościoła prosimy mieszkańców Kamery.