Poniedziałek, godz. 7.00

+Józef Srokosz w rocznicę śmierci, Kazimiera żona, Józef i Zdzisław synowie

Wtorek, godz. 7.00

+Józef Folga od bratanka Jacka z rodziną z Zatora.

Środa, godz. 7.00

+Mariola Gierek od córki Agnieszki z rodziną.

godz. 17.00

Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę MB Anielskiej dla całej rodziny.

Czwartek, godz. 7.00

+Tadeusz Kozioł od brata Władysława z rodziną.

godz. 17.00

+ks. Bogusław Szewczyk od grupy wolontariuszy “Wygrajmy Razem”.

Piątek, godz. 7.00

+Zbigniew Ciapa od siostrzeńca Krzysztofa z żoną i dziećmi.

godz. 17.00

+Jan Kozioł w r. śm., Aniela żona i zmarli z rodziny.

Sobota, godz. 7.00

+Józef Przystał od sąsiadów Andrzeja i Elżbiety Szymula.

godz. 17.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże i opiekę MB Anielskiej w 55. rocznicę ślubu dla małżonków i ich dzieci.

Niedziela, godz. 8.00

+Adama Chlebickiego

godz. 10.00

Dziękczynna o zdrowie i bł. Boże w 25. rocznicę pracy w kościele  Pana Kościelnego od Parafian.

godz. 16.00

Dziękczynna o zdrowie i bł. Boże w 40. rocznicę ślubu.

Poniedziałek, godz. 7.00

+Lecha Bobika od wnuków i wnuczek.

godz. 17.00

+Janinę Scąber od córki Anny z rodziną w siódmy dzień śmierci.

Wtorek, godz. 7.00

+Waleriana Chlebickiego, Marię żonę w 5 r. śm., Bogdana zięcia i ich rodziców.

Środa, godz. 7.00

+Zofię Bobak od Dyrektora, Grona Pedagogicznego i Pracowników Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Łączanach.

godz. 17.00

+Józefa Kucharczyka w rocz. śm., Władysławę żonę.

Czwartek, godz. 7.00

+Marię Wójcik od chrześniaka Andrzeja Scąber z rodziną.

godz. 17.00

O zdrowie i bł.Boże i ulgę w cierpieniu.

Piątek, godz. 7.00

+Zbigniewa Ciapę od siostrzeńca Sebastiana z rodziną.

godz. 17.00

+Amalię Kozioł w 8. rocz. śm., męża Mateusza.

Sobota, godz. 7.00

+Mariolę Gierek od kolegów i koleżanek syna Bartka z orkiestry dętej “ Ton” z Łączan i orkiestry z Tłuczani.

godz. 17.00

+Tadeusza Wawro w 6. rocz. śm., Marię żonę.

Niedziela, godz. 8.00

+Władysławę Kozioł, m. Józefa, synów Józefa i Krzysztofa.

godz. 10.00

O zdrowie i błogosławieństwo Boże w 55. rocz. ślubu.

godz. 17.00

+Zofię Bobak od siostrzeńca Piotra z rodziną.

 

Poniedziałek, godz. 7.00

+Władysławę Stelmach od wnuczki Gabrysi.

godz. 17.00

+Stanisławę Bielę w siódmy dzień pogrzebu od wnuków Kamili i Adriana.

Wtorek, godz. 7.00

+Marii Grela

godz. 17.00

+Mariana Szewczyka od Łukasza i Ewy z córkami w 7. dzień pogrzebu.

Środa, godz. 7.00

+Tadeusz Kozioł od dzieci brata Józefa.

godz. 17.00

+Władysława Stelmach od syna z żoną.

Czwartek, godz. 7.00

+Marcina Kozioł od cioci Małgorzaty i wujka Mariana.

godz. 17.00

+Władysława Kutermaka od Andrzeja i Marii Kozioł oraz rodziny Kozłów z Zatora i Lublina.

Piątek, godz. 7.00

+Mariana Pióro od syna Andrzeja z żoną.

godz. 17.00

+Zbigniewa Ciapa od siostry Teresy z mężem.

Sobota, godz. 7.00

+Marię Wójcik od Róży Różańcowej Wspomożenia Wiernych.

godz. 17.00

+Józefa Kozioł w 62 r. śm żona Maria, Józef syn w 30 r. śm i Bolesława Rybarczyka w 1 r. śm.

Niedziela, godz. 8.00

+Ludwikę Łąkę, m. Antoniego w r. śm.

godz. 10.00

+Władysława Chlebickiego, ż. Amelię, Jana Zajdę, Reginę żonę i ich rodziców.

godz. 17.00

+Józefę Kozioł w r. śm.

Poniedziałek, godz. 7.00

+Annę Ojczyk od rodziny Młotkowskich.

godz. 17.00

+Marka Rybarczyka w siódmy dzień pogrzebu.

Wtorek, godz. 7.00

+Marię Wójcik od kuzynek.

godz. 17.00

+Władysława Kutermaka od syna, synowej, wnuczki Weroniki oraz Anety z mężem i dziećmi.

Środa, godz. 7.00

+Tadeusza Kozioł od męskiej VIII Róży Różańcowej św. Józefa.

godz. 17.00

+Marię Guguła w r. śm., męża Jana i synów.

Czwartek, godz. 7.00

+Marka Kocot.

godz. 17.00

+Franciszka Kozioł w siódmy dzień pogrzebu.

Piątek, godz. 7.00

+Józefa Przystał od kuzyna Witolda Sendera.

godz. 17.00

+Mateusza Kozioł i Amelię Kozioł w 27. r. śm.

Sobota, godz. 7.00

+Marię Wójcik od Zofii Wójcik z rodziną.

godz. 17.00

+Wojciecha Kajfasza od siostrzenicy Jadwigi Woźniak z rodziną z Frydrychowic.

Niedziela, godz. 8.00

+Stanisława Folga w 6. r. śm.

godz. 10.00

+Maria i Stanisław Nowy.

godz. 17.00

+Bronisławę Kołodziej od wnuka  Łukasza z dziećmi.

Poniedziałek, godz. 7.00

+Mariolę Gierek od syna Łukasza z rodziną.

godz. 17.00

+Józefa Folgę od Romany Piaseckiej z rodziną.

Wtorek, godz. 7.00

+Witolda i Stanisławę Kozioł i ich rodziców.

Środa, godz. 7.00

+Tadeusza Kozioł od wnuka Tomka, Marysi oraz prawnuków Mateusza i Kacpra Mularczyk.

godz. 17.00

+Mariana Pióro od sąsiadów.

Czwartek, godz. 7.00

+Marcina Kozioł od Andrzeja i Marii Kozioł.

godz. 17.00

+Annę Jędrochę w siódmy dzień po pogrzebie od synów Andrzeja i Piotra z rodzinami.

Piątek, godz. 7.00

+Zofii Bobak od siostrzeńców Beaty, Grzegorza, Anety z rodziną.

godz. 17.00

+Jana Bakalarza w r. śm., żonę Weronikę.

Sobota, godz. 7.00

+Tadeusza Kozioł od córki Lucyny z mężem i córkami.

godz. 17.00

+Annę Czechowicz w r. śm., męża Wojciecha i ich rodziców.

Niedziela, godz. 8.00

+Bronisławę Kołodziej od córki Barbary z mężem i wnuka Daniela z rodziną.

godz. 10.00

+Jana Ciemiera, Marię żonę i ich rodziców.

godz. 16.00

+Józefa Folgę od bratowych Marysi i Basi z rodzinami z Zatora.

Początek strony