Poniedziałek, godz. 7.00

+Maria Rybarczyk w 23. r. śm., mąż Władysław, syn Augustyn.

godz. 18.00

+Franciszek Gospodarczyk w siódmy dzień pogrzebu.

Wtorek, godz. 7.00

+Andrzej Pomietlak od rodziny Góralczyk, Bartnik i Warzechów.

godz. 18.00

+Stanisława Sikora od syna Rafała z rodziną.

Środa, godz. 7.00

+Jan Wawro od Pawła Czechowicza ze Spytkowic.

godz. 18.00

+Estera Tkaczyk od kuzynek mamy.

Czwartek, godz. 7.00

+Jan Jędra od Haliny i Andrzeja Kozioł z rodziną.

Piątek, godz. 7.00

+Stanisława Sikora od koleżanek i kolegów ze szkoły podst. Rafała.

godz. 18.00

 

Sobota, godz. 7.00

+Michał Bobak od syna z żona w siódmy dzień po śmierci.

godz. 18.00

+Adam Gajos w 15. r. śm.

Niedziela, godz. 8.00

+Jan Jędra od rodziny Braniów.

godz. 10.00

+Estera Tkaczyk od kuzynów Justyny, Kingi i Rafała z rodzinami.

godz. 17.00

+Halina Stwora, mąż Kazimierz w rocznicę śm.



Poniedziałek, godz. 7.00

+Czesława Kądzioła w 17 r. śm., rodziców Franciszka i Wiktorie.

godz. 18.00

+Franciszek Gospodarczyk w 7 dzień pogrzebu.

Wtorek, godz. 7.00

+Opyrchał Ireneusz w 5 r. śm.

godz. 18.00

+Stanisława Czyżowska w 7 dzień pogrzebu.

Środa, godz. 7.00

 

godz. 18.00

+Franciszek Grela w r. śm., ż. Władysława i ich rodziców.

Czwartek, godz. 7.00

+Stanisława Książek w r. śm., Florian mąż.

Piątek, godz. 7.00

+Józef Pawlica od rodziny Kabat.

godz. 18.00

 

Sobota, godz. 7.00

+Stanisława Czechowicz w 7 dzień pogrzebu.

godz. 18.00

+Marcin Kozioł od wujka Stanisława z rodziną.

Niedziela, godz. 8.00

+Jan Gierek w 3 r. śm. i jego rodziców.

godz. 11.30

Odpust Parafialny. Msza Święta w intencji Parafian.

godz. 17.00

+Maria Stanisław Domagała oraz +Piotr i Anna Brydoń.



Poniedziałek, godz. 7.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie.

Wtorek, godz. 7.00

+Jan Scąber w rocznicę śmierci.

Środa, godz. 18.00

4 r. śm., Andrzeja Czyżowskiego oraz rodziców.

Czwartek, godz. 7.00

+Wojciech Miśkiewicz w r. śm.

Piątek, godz. 7.00

+Józef Pawlica od rodziny Windak.

Sobota, godz. 7.00

+Jan Wawro od Anny i Waldemara Cipcińskiego z rodziną.

godz. 18.00

+Czesławę Kądzioła w r. śm., męża Franciszka i ich rodziców.

Niedziela, godz. 8.00

 

godz. 10.00

+Kazimiera Kutermak w 11r. śm., Franciszka męża.

godz. 17.00



Poniedziałek, godz. 7.00

+Stanisława Wawro w r. śm., Piotr mąż, Jan syn.

godz. 18.00

+Jan Jędra od córki Anety z mężem i synem.

Wtorek, godz. 7.00

+Gierałt Emilia w r. śm., mąż Józef, syn i synowa.

godz. 18.00

+Józef Pawlica od Elżbiety i Sławomira Wajdzik.

Środa, godz. 7.00

+Jan Wawro od Lidii Kubinek z rodziną.

godz. 18.00

+Maria Kozioł, Franciszek mąż w r. śm., Józef syn.

Czwartek, godz. 7.00

+Stanisław Przewoźniak w r. śm., Rozalia żona i ich rodzice.

Piątek, godz. 7.00

+Jan Jędra od brata Franciszka.

Sobota, godz. 18.00

O zdrowie i błog. Boże dla Jakuba w 18. r. urodzin.

Niedziela, godz. 8.00

+Jan Stanaszek w 3. r. śm.

godz. 10.00

O opiekę i zdrowie dla Filipa i Marcina z okazji urodzin.

godz. 17.00

+Franciszek Kutermak od wnuka Łukasza.



Poniedziałek, godz. 7.00

+Jan Kołodziej w r. śm., Bronisławę żonę i ich rodziców.

godz. 18.00

+Amelia i Władysław Chlebicki, Jan i Regina Zajda.

Wtorek, godz. 7.00

+Andrzeja Pomietlaka od rodziny Piela, Strończyk, Srokosz i Kamińskich.

Środa, godz. 7.00

+Jan Wawro i jego rodziców, córkę Esterę od syna Tomka z rodziną.

godz. 18.00

+Jan Kozioł w 8. r. śm.

Czwartek, godz. 7.00

W 18. r. śm. Janiny Czyżowskiej, m. Eugeniusza, syna Andrzeja i wnuka Andrzeja.

godz. 18.00

+Jan Wawro od rodziny Wójcików i Greli.

Piątek, godz. 7.00

+Jan Wawro od Pracowników Ośrodka Zdrowia w Ryczowie.

godz. 18.00

+Józef Rybarczyk w r. śm.

Sobota, godz. 7.00

+Józef Pawlica od rodziny Mamoń.

godz. 18.00

+ Maria Kądzioła w r. śm., m. Józef i ich dzieci.

Niedziela, godz. 8.00

+Stefania Kozioł, mąż Jan.

godz. 10.00

+Maria Szymula w r. śm., Franciszek mąż.

godz. 17.00

+Tadeusz Kudlak w r. śm. i jego rodzice.



Początek strony