Poniedziałek, godz. 7.00

+Mieczysław Przewoźniak, Katarzyna żona i ich rodzice w r. śmierci.

Wtorek, godz. 7.00

+Władysław Bruk w r. śm., żona Julia.

Środa, godz. 7.00

+Maria Wawro w r. śm., Władysław mąż, Józef syn.

Czwartek, godz. 7.00

+Jan Kozioł, żona Stefania.

Piątek, godz. 7.00

+Władysław Wiecheć w r. śm., żona Rozalia, córki i wnuki.

godz. 24.00

Za parafian.

Sobota, Boże Narodzenie godz. 8.00

+Stanisław Folga.

godz. 10.00

+Tadeusz Wawro, Maria żona i ich rodziców i zmarłych z rodziny.

godz. 15.00

+Anna Szymula w r. śm.

Niedziela, godz. 8.00

+Marię Scąber w 12 r. śm.

godz. 10.00

+Julianna Janik, męża Józefa, syna Mariana.

godz. 15.00

+Józef Bobak w 4 r. śm., żonę Annę i ich rodziców.



Poniedziałek, godz. 7.00

+Franciszek Kutermak od sąsiadów z ul. Słonecznej i Krakowskiej.

godz. 17.00

+Leonie Źróbek w r. śm., Franciszek mąż, Zbigniew syn.

Wtorek, godz. 7.00

+Bogdan Kozioł od cioci Stasi.

godz. 17.00

 

Środa, godz. 7.00

+Konstanty Rybarczyk, Józef i Maria rodzice.

godz. 17.00

+Józef Mostowik w 9 r. śm.

Czwartek, godz. 17.00

+Lucyny Pomietlak, mąż Andrzej od córki Agnieszki z rodziną.

Piątek, godz. 7.00

+Józef Pawlica od Jana i Ireny Czechowicz.

godz. 17.00

+Józef Wawro, Rozalia żona, Jan syn.

Sobota, godz. 7.00

+ks. Bogusław Szewczyk w dniu imienin od Parafian.

godz. 17.00

+Janusz Kozioł w 4 r. śm.

Niedziela, godz. 8.00

 

godz. 10.00

W intencji Bogu wiadomej.

godz. 15.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Anny w dniu urodzin.



 

Poniedziałek, godz. 7.00

+Rozalia Starowicz od wnuczki Agnieszki z rodziną.

godz. 17.00

+Anna Szczurek w r. śm., Jan mąż, Wanda i Wiktoria córki, Jan syn.

Wtorek, godz. 17.00

+Bogdan Kozioł od koleżanek i kolegów z rocznika 1968.

Środa, godz. 7.00

+Lucyna Pomietlak od kuzynki Krystyny z rodziną.

godz. 17.00

+Zdzisław Kutermak w r. śm.

Czwartek, godz. 17.00

+Józef Machaczka, Anna żona i zmarłych z rodziny.

Piątek, godz. 7.00

+Mateusz Kozioł w 28 r.  śm., Marii żony.

godz. 17.00

+Kazimiera Kądzioła w r. śm., Władysław mąż, wnuk Jacek.

Sobota, godz. 7.00

+Stanisława Biela od Marii, Agnieszki i Adama Kutermak.

godz. 17.00

+Maria Kozioł w r. śm., Józef mąż.

Niedziela, godz. 8.00

+Irena i Wincenty Czechowicz.

godz. 10.00

+Władysław Kutermak od Krystyny i Zbigniewa Kutermak.

godz. 15.00

+Kozioł Krystyna, Jan mąż, córki Krysi, wnuka Janusza.

 

Poniedziałek, godz. 7.00

+Franciszek Kutermak od rodziny Włoch.

godz. 17.00

+Lucyna Pomietlak od córki Ani w 7. dzień po śmierci.

Wtorek, godz. 7.00

W intencji ks. Andrzeja z racji imienin z prośbą o zdrowie potrzebne łaski błogosławieństwo Pana Jezusa Najwyższego Kapłana.

godz. 17.00

+Bogdan Kozioł od siostry Barbary z rodziną.

Środa, godz. 7.00

+Franciszek Gospodarczyk od Jana i Bożeny Gospodarczyk z Łętowni.

godz. 17.00

+Edward Folga, żonę Martę, córkę Barbarę i syna Edwarda.

Czwartek, godz. 7.00

+Rozalia Starowicz, od syna Wiesława z żoną.

godz. 17.00

+Leonard i Krystyna Nowak.

Piątek, godz. 7.00

+Władysław Folga od sąsiadów z Kępy.

godz. 17.00

+Barbara Pyra.

Sobota, godz. 7.00

+Anna Tomska od Renaty i Józefa Tomskich.

godz. 17.00

+Edward Krystian od córki Ewy z mężem w 7. dzień po śmierci.

Niedziela, godz. 8.00

+Aleksander, Witold i Kazimierz Wadowscy.

godz. 10.00

 

godz. 17.00

O zdrowie i błog. Boże dla Pauliny w 18 r. urodzin.



Poniedziałek, godz. 7.00

+Janusz Kozioł z racji imienin.

godz. 17.00

+Anna Tomska od Aleksandry i Jana Gierek z rodziną.

Wtorek, godz. 7.00

+Aniela Czechowicz w r. śm., męża Stanisława.

Środa, godz. 7.00

+Franciszek Gospodarczyk od rodziny Wawro z Tokarni.

Czwartek, godz. 7.00

+Stanisław Domagała od rodziny Koziołów i Grzesiak.

godz. 17.00

+Andrzej Kozioł w 14. r. śm.

Piątek, godz. 7.00

+Marii Rybarczyk od sąsiadów z ul. Stolarskiej i Słonecznej.

godz. 17.00

+Antoni Cipciński w r. śm.

Sobota, godz. 7.00

+Stanisława Czyżowska od córki Urszuli.

godz. 17.00

W 10 r. śm. Jana Ciemiery, Marii żony i ich rodziców.

Niedziela, godz. 8.00

+Stanisława Czechowicz od koleżanek i kolegów Jolanty z liceum.

godz. 10.00

+Rozalia Starowicz od córki Joli.

godz. 15.00

+Franciszka Kutermaka od kolegów z działu mechanicznego u Salezjan syna Zbigniewa.



Początek strony